تلفن: 55245370-051

درباره ما

خانهدرباره ما

درباره شرکت فنی مهندسی شیدتاب

شرکت فنی مهندسی بهینه صنعت شیدتاب به شمار ثبت 2394 از سال 1396 فعال در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت خود را شروع نموده است. هسته اولیه این شرکت متشکل از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی دارای تجارب ارزشمندی در حوزه توسعه کسب و کار می‌باشند. اعضا تیم شرکت دارای تجاربی ارزشمند در حوزه‌های توسعه منطقه‌ای، برنامه‌ریزی کالبدی و توسعه کسب و کار خصوصا در مناطق محروم کشور عزیزمان ایران با تمرکز بر انرژی تجدیدپذیر می باشد.

 

خدمات ما در شرکت فنی مهندسی بهینه صنعت شید تاب

نیرگاه های تجدید پذیر

با عنایت به اهمیت روزافزون تولید توان الکتریکی در کشور، محدودیت های سوخت‌های فسیلی، رویکرد کشور در توسعه نیروگاه های پاک و تجدیدپذیر و پتانسیل فوق العاده خطه خراسان در زمینه منابع مختلف انرژیهای تجدیدپذیر (بادی، خورشیدی و ..) شرکت فنی مهندسی شیدتاب بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر با بهره گیری از تجارب متخصصین این حوزه در سال 97 آغاز به کار کرد.

اینترنت اشیاء هوشمند سازی

شرکت فنی مهنـدسی بهینه صنـعت شیـدتاب ارایه‌ دهنده نسل جدید سرویس‌های هوشمند سازی مبتنی بر ایـنترنت اشیا (IoT) است. سازمان‌ها، کسب‌وکارها و افراد می‌توانند سرویس‌های مد نظر خود را از وب‌ سایت شیدتاب انتخاب نمایند .  تمــرکز ایــن شـرکـت بـر ارایـــه راهـکارهــای هـوشمند سـازی محیطــی اسـت کــه در ساختمان‌ ها و مجتمع‌های تجـــاری ، اداری ، صنعتــی و مسکــونـی و کـشاورزی استفاده می‌شوند.

اتوماسیون صنعتی

کارگروه اتوماسیون صنعتی شرکت فنی مهندسی بهینه صنعت شیدتاب شامل کارشناسان خبره در حوزه صنایع مختلفی همچون نساجی، فولاد، مواد غذایی و … از سال های قبل در صنعت کشور مشغول فعالیت هایی از این دست بوده اند. اتوماسیون صنعتی به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی(مثل: کامپیوتر، سنسور و…) به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه های تولید است

شیدتاب ، برترین در حوزه احداث نیروگاه خورشیدی

با بیش از 2مگاوات نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه سراسری برق 

تیم ما

مهدی شایقی

مدیر عامل
مدیر عامل شرکت فنی مهندسی شیدتاب

علی اصغر موذن

مدیر پروژه‌های نیروگاهی
WhatsApp Image 2021-12-29 at 12.22.57 PM

محسن شایقی

مدیر پروژه‌های صنعتی
0
پروژه نیروگاه خورشیدی
0
پروژه اتوماسیون صنعتی
0
پروژه خدمات پهباد
0
پروژه ساختمانی