رایگان از ما بپرسید

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی با توجه به ظرفیت سامانه متفاوت می باشد برای مشاهده لیست قیمت روی اینجا کلیک نمایید

آیا با احداث نیروگاه خورشیدی هزینه برق مشترک رایگان می شود
نیروگاه به شبکه سراسری برق متصل می شود و با هدف درامد زایی ایجاد می شود ، سیستم نیروگاه خورشیدی کاملا مسقل بوده و هیچ ارتباطی با سیستم برق مشترک ندارد.
نحوه محاسبه درامد نیروگاه خورشیدی
درامد نیروگاه خورشیدی با توجه به میزان تولیدی که داشته و روی کنتور نیروگاه ثبت شده بر اساس مبلغ خریدی که در قرارداد 20 ساله با وزارت نیرو مشخص شده است محاسبه میشود و به صورت دو ماهه به حساب مشترک واریز می گردد
مدت زمان احداث نیروگاه خورشیدی

مدت زمان اجرای نیروگاه خورشیدی با توجه به ظرفیت ان متفاوت می باشد برای یک نیروگاه 5 کیلووات 1 روز زمان نیاز است و هر چه نیروگاه بزرگتر باشد زمان اجرا طولانی تر می شود.

برای احداث نیروگاه چه کاری باید انجام داد
برای دریافت توضیحات کامل اینجا کلیک نمایید

ایا احداث نیروگاه صرفه اقتصادی دارد
احداث نیروگاه خورشیدی یک نوع سرمایه گذاری 20 ساله است که برق تولید شده به صورت تضمینی  توسط شرکت توزیع منطقه خریداری می شود با توجه به ساعات افتابی کشور ما یکی از بهترین پتانسیل ها برای سرمایه گذاری می باشد.
چه مکانی برای نیروگاه خورشیدی مناسب است
نیروگاه خورشیدی در مکانی که بیشترین میزان تابش خورشید را دربر میگیرد بهترین بازدهی را دارد و برای احداث روی پشت بام باید مکان مورد نظر استحکام کافی برای نصب سازه و پنل خورشیدی را داشته باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع